Już niedługo, po raz trzeci, w Warszawie odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. W dniach 25-26 listopada, ponownie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, polscy i zagraniczni producenci zaprezentują swoje kosmetyki inspirowane naturą.

W trzeciej edycji weźmie udział blisko 100 marek kosmetycznych, pojawią się też nowe firmy. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

 

V mag zaprasza na Ekocuda!

fot. Katarzyna Królak

Ekocuda to wydarzenie wyjątkowe i na dużą skalę, z edycji na edycję pojawia się coraz więcej odwiedzających.  W jednym miejscu już po raz trzeci producenci kosmetyków naturalnych spotkają się ze swoimi odbiorcami. To wyjątkowa okazja do bezpośrednich i inspirujących spotkań z wyjątkowymi markami. Uczestnicy Targów będą mogli odkryć, przetestować, powąchać i  co najważniejsze, zabrać ze sobą do domu prawdziwe, kosmetyczne ekocuda. Wśród wystawców pojawi się wielu oferujących w pełni wegańskie i nietestowane kosmetyki, a także świece, czy wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do dbania o urodę.

Jak co edycję odbywać się będą wyjątkowe spotkania poświęcone zdrowiu, pielęgnacji i makijażowi. Nie zabraknie wykładów i warsztatów z nowymi markami. Jak zawsze odbędą się też te z marką Annabelle Minerals, Lily Lolo oraz Naturativ. Warsztaty z Lily Lolo poprowadzi Magda Błaniarz z „Pędzle w dłoni”.

fot. Katarzyna Królak

 

Sponsorem strategicznym wydarzenia jest marka Naturativ, specjalizująca się
w naturalnych kosmetykach pielęgnacyjnych. Jedyna polska marka z międzynarodowym certyfikatem naturalności NATRUE.

fot. Katarzyna Królak

Wystawcy: Annabelle Minerals, Naturativ, Ministerstwo Dobrego Mydła, John Masters Organic, Harmonique, Fresh & Natural, Jan Barba, Lush Botanicals, Lavera,
Lily Lolo, Hagi, Purite, Sylveco, Iossi, Esse Organic, Resibo, Ecolore, Amilie, Mokosh i inni.

Kategorie: BLOG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *