Bardzo lubimy wspierać inicjatywy, które mają na celu sensowną promocję weganizmu. Jedną z takich inicjatyw jest nadchodząca impreza sportowa z siostrami z bloga 2VegeLovers.

2VegeLovers to blog dwóch sióstr z Gdyni, weganek i wielbicielek sportu.

Dziewczyny szykują obecnie trzecią, świąteczną edycję swojego wydarzenia. Podczas imprezy będzie można wziąć udział w treningu funkcjonalnym, poruszać się na zajęciach zumby, zjeść pyszny wegański posiłek potreningowy oraz skorzystać z porad trenera i dietetyka. To też doskonała okazja, żeby poznać ludzi, o podobnym światopoglądzie. Wszystko to odbędzie się 16 grudnia w Gdyni.

2VegeLovers gwarantują świetną zabawę, ale żeby to się udało, dziewczyny potrzebują naszego wsparcia. Do tej pory organizowały takie imprezy na własną rękę, ale żeby poziom był naprawdę wysoki, niezbędna jest pomoc finansowa. Siostry założyły zbiórkę za pośrednictwem portalu Wspieram To (https://wspieram.to/2vegelovers), a my gorąco zachęcamy do dorzucenia kilku złotówek, by rosła w Polsce świadomość na temat weganizmu. Pokażmy, że weganie są silni i pełni pozytywnej energii.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *