Ekocuda podbiły Gdańsk i Poznań

Za nami kolejne dwie edycje największych targów kosmetyków naturalnych w Polsce – Ekocuda, które już po raz drugi zagościły w Gdańsku, a po raz pierwszy w Poznaniu! Wydarzenie przyciągnęło ponad 8 000 osób, które podczas codziennych zakupów kierują się świadomymi wyborami. Odwiedzający mieli wyjątkową okazję poznać z bliska szeroką gamę produktów zachwycających naturalnym, przyjaznym dla skóry i środowiska składem, estetyką opakowań i najwyższą jakością. Targom towarzyszyły liczne warsztaty i wykłady, odkrywające m.in. tajniki zdrowej pielęgnacji.

Ekocuda skierowane są do wszystkich miłośników kosmetyków, a w szczególności tych, którzy przykładają wagę do zdrowego stylu życia. Idealnie odnajdują się tutaj konsumenci dokonujący świadomych wyborów zakupowych, czytający etykiety produktów i analizujący ich składy.

 Ostatnia edycja Ekocudów pokazuje, że zainteresowanie kosmetykami naturalnymi przybiera na sile. Cieszy mnie zaangażowanie uczestników, którzy świadczą o tym, że w dzisiejszych czasach nie liczą się jedynie ceny, ale również jakość i skład preparatów, a także to, czy ich produkcja odbywa się
z poszanowaniem środowiska. Udowadnia to również wysoka świadomość konsumentów, których wiedza na temat kosmetyków naturalnych potrafi zaskoczyć samych producentów.
– mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje: Ostatnim Ekocudom, tak jak zawsze, towarzyszyła wspaniała energia. Klienci przychodzili odwiedzać stoiska swoich ulubionych marek, ale jednocześnie chętnie poznawali nowe linie, z którymi dotąd nie mieli jeszcze styczności. Zauważyliśmy, że nasi goście doskonale wiedzieli, co chcą dla siebie wyciągnąć z tego wydarzenia.

Tradycyjnie targom przyświecała idea promocji i prezentacji w jednym miejscu różnorodnych polskich oraz zagranicznych marek kosmetyków naturalnych. Już od sześciu edycji Ekocuda pokazują, że warto żyć w zgodzie z naturą i jak najczęściej sięgać po produkty stworzone z pasją i miłością do wszystkiego, co zdrowe, ekologiczne i zrównoważone.

Kolejna edycja Ekocudów już 17 – 18 listopada w Warszawie! 
https://www.facebook.com/events/276699863121486/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zapisz się na nasz newsletter!