fbpx

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekotyki – jesień 2018

Po raz kolejny zapraszamy na Targi Kosmetyków Naturalnych Ekotyki! Tym razem to świetna okazja, by przygotować się na długą jesień zimę. Jesienna edycja targów odbędzie się 22-23 września w Krakowie oraz 29 września w Katowicach.

ekotykiTargi Ekotyki to świetne miejsce dla osób, które chcą wypróbować i poznać kosmetyki, zanim zdecydują się na ich zakup. Wielu z wystawców ma sklepy jedynie internetowe, więc to nierzadko jedyna szansa na dotknięcie i powąchanie ich produktów. Twórcy kosmetyków zawsze są gotowi, by doradzić, odpowiedzieć na pytania oraz opowiedzieć o całym procesie produkcji. Każdy, niezależnie od tego, jaki ma rodzaj skóry, czy włosów, znajdzie na targach coś dla siebie.Na większości stoisk czekają próbki oraz promocje. A jeśli odpowiednio się potarguje, jak to na targach bywa, można skorzystać z naprawdę niezłych obniżek.

Jak zwykle na gości czeka ponad 100 marek, w tym wiele wegańskich i cruelty-free.

W Krakowie targi odbędą się 22-23.09 w Pałacu Czeczotka, gdzie przy okazji można odwiedzić także targi dizajnu Kiermash.

W Katowicach targi odbędą się 29 września w Galerii Szyb Wilson, gdzie oprócz zakupów kosmetycznych, będzie można także skorzystać z bezpłatnych zajęć jogi lub najeść się w strefie foodtrucków.

A najlepsze? Wstęp na targi jest całkowicie bezpłatny!

ekotyki

Więcej informacji na stronach wydarzeń na Facebooku:

KRAKÓW https://www.facebook.com/events/233324027288776/

KATOWICE https://www.facebook.com/events/2068198740167850

 

 

Autorką projektu Targi Ekotyki jest Karolina Kiepas – wegetarianka, miłośniczka naturalnej pielęgnacji, psów i dobrego dizajnu. Na pomysł ten wpadła w 2016 roku, gdy szukała naturalnych zamienników standardowych kosmetyków.

 

 

Nasza misja

V mag to wartościowe treści o diecie roślinnej, zero waste i szeroko pojętym świadomym życiu. Rozmawiamy z inspirującymi osobami i dzielimy swoimi przemyśleniami. Chcemy przekonać Cię, że da się znaleźć złoty środek między codzienną gonitwą a życiem zgodnym z naturą. Poszukajmy go razem!