Redakcja

Przedstawiamy zespół V mag

Processed with VSCO with a6 preset

Łucja Wierzchowska

– Redaktor Naczelna

Wspólnie z Weroniką dbam o całokształt pracy V maga, moją główną działką są jednak słowa – teksty, posty, maile.

Z wykształcenia jestem skandynawistką, ale źródło swojej największej pasji odnalazłam w weganizmie. Uwielbiam dokształcać się na temat diety roślinnej, środowiska naturalnego, czy psychologii zwierząt, a dzięki tej nauce odkryłam także mindfulness.

W końcu, po wielu latach uciążliwego dążenia do perfekcji przestałam tak bardzo zamartwiać się rzeczami, na które nie mam wpływu. Zamiast próbować na siłę żyć ekscytująco i ciekawie, zaakceptowałam to, że najlepiej czuję się na kanapie z kotem na kolanach, oglądając Netlfixa.

Weronika Potepa

– Dyrektor Kreatywna

W V magu odpowiadam przede wszystkim za jego stronę wizualną – czyli wygląd samego magazynu, strony, postów na naszych social mediach.

Skończyłam Multimedia na Akademii Sztuki w Szczecinie, poza magazynem jestem UI Designerem – obrazki to moje drugie imię. A jeśli te obrazki mogą pomóc komuś polubić weganizm i żyć bardziej świadomie – jeszcze lepiej!

Z jednej strony marzę o świętym spokoju, a z drugiej potrzebuję, by ciągle się coś działo. Szukam złotego środka, ćwicząc zarówno crossfit jak i jogę. Netflixem również nie pogardzę, chociaż wolę oglądać filmy w towarzystwie ludzi niż zwierząt.

koko
Dorota Flakowska

Dorota Falkowska

–  Asystentka Redakcji, Redaktorka

Sklejam słowa, tworzę treści i razem z ekipą V mag pokazuję, że social media da się lubić.

Uświadamianie innym, że można żyć inaczej, tak żeby przy codziennych wyborach mieć na celu dobro wszystkich istot żywych, sprawia mi ogromną radość. Wierzę, że dobrze skonstruowany przekaz jest w stanie przekonać do diety bezmięsnej wiele osób.

Kiedy akurat nie piszę, wolne chwile poświęcam tańcom swingowym – moja wielka pasja (zaraz po jedzeniu). A skoro o jedzeniu mowa, to spaghetti bolognese z czerwoną soczewicą uważam za najlepszy obiad na świecie.

Redakcja

Marta Szymczak

Maria Kubiak

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Rećko

Anna Tywonek

Justyna Ledwoch

Natalia Wójcik

Agata Hołubicka

Angelika Gucwa

Sylwia Szyszka

Grzegorz Kędra

Alicja Chruszcz

Marta Kruk