fbpx

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu „Roślinna kuchnia polska”

  1. Organizatorem konkursu jest V mag.
  2. Fundatorem nagród w konkursie jest Wydawnictwo Dwie Siostry.
  3. Konkurs trwa od 6 do 12 lipca 2020. Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 6 do 11 lipca 2020 włącznie. Ogłoszenie wyników odbędzie się 12 lipca 2020.
  4. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest bycie osobą pełnoletnią lub posiadanie pisemnej zgody opiekuna prawnego na wzięcie udziału w konkursie oraz polubienie profili V mag, Veganbanda oraz Wydawnictwo Dwie Siostry na Facebooku.
  5. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji V mag.
  6. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: jakie danie kuchni polskiej jest Twoim ulubionym i dlaczego. Napisanie komentarza jest równoważne z wzięciem udziału w konkursie oraz zaakceptowaniem regulaminu konkursu.
  7. Najciekawszy komentarz zostanie wybrany przez redakcję V mag. Autor lub autorka najciekawszego komentarza zostanie ogłoszona/y w komentarzach pod postem konkursowym 12 lipca.
  8. Zwycięzca zobowiązany jest skontaktować się z Organizatorem w przeciągu 72 godzin od ogłoszenia wyników celem przekazania danych do wysyłki nagród. Zwycięzcy konkursu zobowiązani są dostarczyć poprawne dane do wysyłki. Organizator nie bierze odpowiedzialności za konsekwencje podania przez zwycięzców błędnych danych do wysyłki nagród.
  9. Nie ma możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną ani na inne nagrody.
  10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu oraz w celach z niego wynikających. Akceptując regulamin, Uczestnik wyraża na to zgodę. Dane niezbędne do wysyłki nagród są przekazywanie przez Organizatora Fundatorowi nagród i objęte są polityką prywatności prowadzoną przez fundatora.

Nasza misja

V mag to wartościowe treści o diecie roślinnej, zero waste i szeroko pojętym świadomym życiu. Rozmawiamy z inspirującymi osobami i dzielimy swoimi przemyśleniami. Chcemy przekonać Cię, że da się znaleźć złoty środek między codzienną gonitwą a życiem zgodnym z naturą. Poszukajmy go razem!