Vegan World Festiwal już wkrótce!

Vegan World Festival to impreza pełna pozytywnej muzyki i wszelkich pozytywnych inicjatyw związanych z weganizmem i i ochroną naszej planety. Festiwal odbędzie się w kultowym już miejscu Stacja Wolimierz w dniach 16 – 18 sierpnia 2019. 

Festiwal, oprócz części muzycznej, obfitować będzie w wydarzenia związane z programem edukacyjnym (pokazy kulinarne, wykłady itp.) przygotowane przez największe krajowe i światowe organizacje prozwierzęce. To okazja do spędzenia wakacji w pięknych Górach Izerskich i świetnej zabawy. Dzień można będzie rozpocząć jogą, następnie wysłuchać wykładów, wziąć udział w warsztatach czy pokazach. Wieczorem bawić się podczas niezwykłych koncertów, a następnie zasnąć przy mistycznych dźwiękach gongów.

Organizacje partnerskie festiwalu to: Otwarte Klatki, Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!, Niech Żyją, Szczęśliwi bez cukru, Fundacja Alberta Schweitzera, Stowarzyszenie Empatia, ProVeg Polska oraz The Save Movement. Część zysku z imprezy zostanie przeznaczona na działania statutowe tych organizacji. Uczestnicy będą mieli opcję wyboru, na którą z organizacji zostanie przekazany procent z ich biletu.

Ceny biletów w przedsprzedaży (do zakupienia w Eventim): 50 zł za 1 dzień, 90 zł za 2 dni. Dzieci do lat 12 mają wstęp wolny. Miejsce na polu namiotowym: 20 zł/noc oraz 30 zł/2 noce.

Ambasadorami festiwalu są: Natalia Grosiak (Mikromusic), Orestes Kowalski (Everyday Hero), Iwona Kibil, Marta Dymek (Jadłonomia), Mirosław Malec (Ga-Ga Zielone Żabki), Piotr Henschke, Dominique Faryno (Ecodesigner) oraz Katarzyna Gubała.

Podczas festiwalu odbędą się koncerty: Mikromusic, Ga-Ga Zielone Żabki, Keira Is You, Michal Pydo Band, Marek Piekarczyk, latające pięści, Komety, Drums over Knives, Dubrising oraz Bleeding Moses.

W trakcie Vegan World Festival można wziąć udział w wielu wykładach i warsztatach. Szczególnie polecamy wykłady Angeliki Gucwy, która w V magu prowadzi m.in. cykl Ginący Świat. Podczas festiwalu Angelika opowie o szympansach, słoniach afrykańskich i wpływie języka na traktowanie zwierząt.

Udogodnienia: parking samochodowy, pole namiotowe, sanitariaty, pomoc medyczna, plac zabaw dla dzieci, stoiska gastronomiczne, joga o poranku, miejsce na ognisko, las, łąka i góry.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *