Weekend pełen zdrowia

Zapraszamy na pierwszą edycję BIOWEEKENDU, wydarzenia poświęconego zdrowemu stylowi życia, wellness, ekologii oraz równowadze fizycznej i duchowej. Bioweekend skierowany jest przede wszystkim do miłośników zdrowego stylu życia, wellness, ekologii oraz równowagi fizycznej i duchowej. Wydarzenie odbędzie się 22 i 23 czerwca w Hotelu Dębowym Biowellness&Spa, zaledwie 60km od Wrocławia.

Przez cały weekend gości czekają wspaniałe warsztaty i wykłady poświęcone m.in. zdrowej i roślinnej kuchni, dbania o ciało i duszę, a także o środowisko. Będzie można dowiedzieć się, jak żyć zdrowo i ekologicznie, nauczyć się gotować od Kasi Gubały, czy potrenować jogę wspólnie z Iwoną Rasińską i Mateuszem Dekertem.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale na niektóre warsztaty obowiązują płatne bilety wstępu, które można kupić na stronie Hotelu Dębowego: https://www.hoteldebowy.pl/vouchery

Nie zabraknie również lokalnych, ekologicznych  i zdrowych produktów z możliwością poznania dostawców i producentów, którzy z pasją i sercem tworzą swoje produkty.

Szczególnie zapraszamy na wykład naszej redaktor naczelnej, Łucji Wierzchowskiej, która 22 czerwca o godzinie 16 poprowadzi bezpłatny wykład o życiu bez przesady, czyli o tym, jak wkomponować dietę roślinną, less waste i mindfulness w codzienne życie współczesnego człowieka.

Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz na Facebooku

Zdjęcia pochodzą ze strony Hotelu Dębowego.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *