Wegańskie Wyzwanie Piękno z Roślin

 

 

Czym jest Wegańskie Wyzwanie Piękno z Roślin?

To 30-dniowe wyzwanie, w trakcie którego pokażemy Wam, jak dbać o urodę wegańsko i naturalnie.

Do kogo skierowane jest wyzwanie Piękno z Roślin?

Dla każdego – osoby, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z wegańskimi kosmetykami, dostaną informacje, które im w tym pomogą, a osoby, które już coś na ten temat wiedzą, mogą skorzystać z nieoczywistych porad od zaproszonych przez nas ekspertów albo wziąć udział w konkursach. Wyzwanie zostało zaprojektowane w taki sposób, by zarówno nieweganie, jak i weganie początkujący oraz ci z dłuższym stażem mogli z niego skorzystać.

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

 • Obserwuj nas na Facebooku: www.facebook.com/vmagazyn
 • Pod dowolnym postem na naszym fanpage’u na Facebooku napisz komentarz o treści „BIORĘ UDZIAŁ”. W prywatnej wiadomości dostaniesz od nas linka do materiałów PDF – praktycznego kalendarza oraz listy z poradami na każdy dzień wyzwania. Materiały możesz pobrać i wydrukować lub korzystać z nich w wersji cyfrowej.
 • Codziennie na naszym fanpage’u na Facebooku pojawi się post z dodatkowymi informacjami i wskazówkami dotyczącymi porady z danego dnia. Na naszym koncie na Instagramie regularnie będziemy pokazywać, jak sami bierzemy udział w wyzwaniu.

Jak wziąć udział w konkursach organizowanych podczas wyzwania?

W trakcie marcowego wyzwania odbędą się na naszym fanpage’u cztery konkursy,  w których będzie można wygrać nagrody od naszych partnerów. Zasady i regulaminy dotyczące poszczególnych konkursów będą ogłaszane w każdy poniedziałek. Pierwszy konkurs odbędzie się 5 marca.


4 Komentarze

Pola · 26/02/2018 o 14:25

BIORĘ UDZIAŁ!

  V mag · 26/02/2018 o 15:50

  Hej! Żeby wziąć udział należy skomentować dowolny post na fanpage V mag (www.facebook.com/vmagazyn) – wtedy zostaną Ci przesłane materiały do pobrania. Pozdrawiamy 🙂

Classy Simple Life · 01/03/2018 o 16:18

Bardzo cieszę się, że mogę wziąść udział w wyzwaniu ! Udostępniłam na moim Instagramie oraz Fanpage ! A zaraz skomentuję – pozdrawiam serdecznie 🙂

  V mag · 02/03/2018 o 09:15

  My rownież się cieszymy! Dziękujemy za udostępnianie naszego wyzwania. Pozdrawiamy <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?